Pirms SEO stratēģijas izveides, tiek veikts pilns SEO audits, lai varētu balstīt stratēģiju uz četriem galvenajiem pamatelementiem:

1. Atslēgvārdu izpēte – to analīze un izvēle, lai tiktu izmantoti atslēgvārdi ar vislielākajām iespējām palielināt jūsu ienākumus.
2. Tehniskā infrastruktūra – mājas lapas tehniskā stāvokļa pārbaude, lai noskaidrotu cik efektīvi meklētājprogrammas spēj indeksēt lapas saturu.
3. Saturs – lapas vizuālā un tehniskā satura pārbaude.
4. Saites – ārējo un iekšējo saišu kvalitātes pārbaude, to diapazons un mērogs.

Iegūtais pārskats sniedz stabilu pamatu lēmumu pieņemšanā un plānošanā, pamatojoties uz plānoto ieguldījumu atdevi.

Kad mūsu pakalpojumi Jums būtu nepieciešami?

Ja esat izveidojuši jaunu lapu, it sevišķi interneta veikalu vai liela apjoma medija portālu. SEO stratēģija un plāns būtu jāizveido pēc iespējas agrākā projekta stadijā un vēlams pat pirms izvēlaties satura vadības sistēmu, produktu katalogu u.c. programmatūru. Izvēloties nepareizus “tehniskos pamatus” var ievērojami samazināt jūsu tiešsaistes panākumus.

Ilggadējām tīmekļa vietnēm bieži vien meklētājprogrammu rezultāti ilgtermiņā ir nemainīgās pozīcijās un brīžam varbūt pat stagnējošās, kas nerada nekāda veida ieņēmumu pieaugumu. Veltot laiku situācijas izpētei un izanalizējot iespējas, ir iespējams palielināt šo gadiem ierasto barjeru un sasniegt jaunus augstumus. Gadu gaitā mūsu SEO speciālisti ir strādājuši ar plašu uzņēmumu loku no dažādām nozarēm, kas ļauj Jums ar mūsu palīdzību iegūt daļu no šīs pieredzes, lai palielinātu sava uzņēmuma ienākumus.

SEO audita un SEO stratēģijas izveides cena mainās atkarībā no mājas lapas pašreizējiem rezultātiem un datplūsmas, tās konkurence un tehnoloģiju sarežģītības. Mēs sniedzam precīzu novērtējumu, pamatojoties uz paredzamo stundu skaitu. Vissvarīgākais ir tas, ka mūsu maksa veido relatīvi mazu ieguldījumu attiecībā pret Jūsu lapas rezultātu un attiecīgi ieņēmumu pieaugumu.

DigitalBo SEO stratēģija būs kā ceļa karte, lai palīdzētu jums palielināt lapas apmeklējumu uzlabojot jūsu rezultātus meklētājprogrammās. Ja jums rodas jaunas e-komercijas nozares mājas lapā vai arī vēlaties jau esošajai lapai iegūt nesalīdzināmi augstākus rezultātus, tieši mums ir pieredze un resursi, lai palīdzētu Jums uzlabot Jūsu vietnes potenciālu.
Protams, pēc stratēģijas izstrādes būsim arī priecīgi Jums palīdzēt īstenot mūsu ieteikumus.