SEO konsultācijas

seo konsultacijas

Nodrošinot izpēti, analīzi un rekomendāciju visām tīmekļa vietnēm, bet jo īpaši tiem kam ir zemi rezultāti meklētājprogrammās…
Mūsu konsultāciju pakalpojumi ir izveidoti, lai atbilstu katra katra klienta unikālajām vajadzībām – liela mēroga tīmekļa vietnēm, e-komercijai ar vairākiem tūkstošiem produktu, lapām ar unikālu mērķa tirgu vai specializētu nozari.

Lai gan mūsu SEO risinājumi tiek izstrādāti pēc labākās SEO prakses, plašāka mēroga projektiem un augstas konkurētspējas situācijās SEO speciālisti pielāgo specifiskus risinājumus, ņemot vērā ilggadīgo pieredzi.

Mūsu SEO konsultanti neizmanto vienveidīgus risinājumus, tie izstrādās pielāgotu kampaņu, kas var sniegt vislabākos rezultātus, pamatojoties uz jūsu biznesa īpašajām prasībām. Izprotot Jūsu galvenos mērķus mūsu komanda ir spējīga nodrošināt mērķtiecīgus un izmērāmus rezultātus.

Mājas lapai ir jābūt “draudzīgai” priekš meklētājprogrammām un tajā jāapvieno galvenie svarīgākie principi:
– Tehniskā infrastruktūra;
– Satura kvalitātei un formatējumam;
– Iekšējām un ārējām lapas saitēm.
Lai nodrošinātu, ka jūsu vietne atrodas meklētājprogrammu pirmajās pozīcijās, Jums ir jāievēro un jāapvieno visi šie iepriekšminētie fakti.

Ko mēs darām

Parasti mūsu SEO konsultāciju programma sākas ar SEO audita veikšanu, kuras laikā detalizēti pārbaudām tīmekļa vietni, nosakot galvenos faktorus, kas ietekmē Jūsu redzamību meklētājprogrammās. Mūsu SEO konsultanti pārbaudīs Jūsu vietnes tehnisko infrastruktūru, saturu, saites un konkurenci.

Šī analīze, ziņojumi un ieteikumi tiek iekļauti jūsu SEO stratēģijā. Nepieciešamības gadījumā mūsu ieteikumi tiek veidoti balstoties uz investīciju atdevi līdzsvarojot nepieciešamo ieguldījumu konkrētu elementu uzlabošanā, salīdzinot ar potenciālajiem ieņēmumiem.

Sākotnējā SEO audita rezultāti tiek izmantoti, lai izstrādātu pamatotu un ļoti augstas kvalitātes stratēģisko plānu. SEO ieteikumi ir unikāli izstrādāti tieši priekš jūsu vietnes iekļaujot informāciju par pašreizējiem tiešsaistes rezultātiem, pozīcijām, apmeklējumu skaitu un lapas konversiju. Pēc SEO stratēģijas izveides mēs sadarbībā ar Jums šo stratēģiju ieviešam dzīvē, lai sasniegtu nospraustos mērķus. Mēs arī jūs informējam par meklētājprogrammu algoritmu izmaiņām, kas varētu

Katrs solis par izmaiņām mājas lapā vienmēr tiek pamatots un labojumi tiek veikti tikai pēc saskaņošanas ar klientu.

Mums ir svarīga savstarpējā sadarbība

Mūsu SEO analītiķu zināšanas un pieredze ir vērsta uz kopainu par SEO specifiku. Tas nozīmē, ka mēs vienmēr ņemam vērā ne tikai digitālās vides faktorus, bet arī vispārējo uzņēmējdarbības situāciju, ieskaitot Jūsu zīmola pozicionēšanu, cenu noteikšanas modeļus, atslēgvārdus un izstrādās lapas kodu un tās saites. Šāda pieeja nodrošina labākos iespējamos rezultātus mūsu klientu ērtībām. Mūsu visaptverošā pieeja nodrošina to, ka mūsu speciālisti dalīsies ar Jums savās zināšanās un pieredzē, kā rezultātā veicinās veiksmīgu savstarpējo sadarbību maksimāli izprotot Jūsu uzņēmējdarbības specifiku.

SEO konsultāciju pakalpojumi ietver:

Konkurentu analīze – Jūsu konkurentu taktikas identificēšana, kas nepieciešama Jūsu stratēģijas izveidei, lai efektīvi uzlabotu jūsu pozīcijas meklētājprogrammās.
Vietnes tehniskās infrastruktūras analīze, kas ietver koda kvalitātes noteikšanu, hostinga kvalitāti un ātrumu, IP adrešu reputāciju, robots.txt failu pareizību, vietnes struktūru un saišu pareizību.
Atslēgvārdu izpēte – vai Jūs izmantojat pareizās atslēgvārdu frāzes savam mērķa tirgum? Atslēgvārdu izpēte ietver ne tikai populārāko atslēgvārdu noteikšanu, bet arī to lietojumu Jūsu vietnē, lai tie būtu viegli uztverami ne tikai lietotājiem, bet arī meklētājprogrammām.
Konversiju analīze – stratēģijas izveide, lai uzlabotu konversijas rādītāju un palielinātu Jūsu ieņēmumus no tiešsaistes mārketinga aktivitātēm.

Cik tas maksā?

Mūsu SEO konsultāciju cena ir balstīta uz laiku, kas nepieciešams, lai pabeigtu noteiktu uzdevumu un tā izmaksas ir sākot no 20 Eur/stundā. Pēc tam kad esam savstarpēji noteikuši galvenos uzdevumus un darba apjomu, mēs precīzi nosakām nepieciešamo laiku un izmaksas šo uzdevumu izpildei, nosūtot Jums detalizētu tāmi.

Koncentrējieties uz rezultātiem

Detalizēta analīze un stratēģiska plānošana ar skaidri izpildāmiem ieteikumiem, ievērojot jaunākās inovācijas un meklētājprogrammu algoritmus. Tas ir tas, kas jums ir nepieciešams, un tas ir tas, ko mūsu SEO konsultanti sniedz visīsākajā iespējamajā termiņā.

Vēlaties uzzināt ko varam Jums piedāvāt?