SEO konsultācijas un SEO pakalpojumi

SEO pakalpojumi ko piedāvājam
seo pakalpojumi

Mēs piedāvājam pārredzamu un stratēģisku pieeju Jūsu tiešsaistes panākumiem izmantojot Meklētājprogrammu optimizāciju (SEO  – Search Engine Optimization). Mūsu SEO optimizācijas risinājumi nodrošina skaitliskus, izmērāmus un uzticamus rezultātus mūsu klientiem Latvijā un visā pasaulē. Mūsu padziļinātās tehniskās zināšanas un pieredze padara mūs par atzītākajiem SEO speciālistiem Latvijā un citās valstīts. Palieliniet jūsu ienākumus un redzamību internetā izmantojot mūsu pakalpojumus.

SEO konsultācijas

Mūsu SEO konsultācijas nodrošina izpēti, analīzi un rekomendācijas visām tīmekļa vietnēm, bet jo īpaši tiem, kam ir grūtības ar atrašanās pozīciju populārākajās meklētājprogrammās,

SEO auditi

Mūsu SEO auditi apzinās problēmas un iespējas uzlabot jūsu rezultātus meklētājprogrammās. Mēs izpētīsim jūsu lapas tehniskos aspektus, jūsu konkurenci un piedāvāsim labākos risinājumus rezultātu uzlabošanai.

SEO stratēģija

Izstrādāsim jūsu lapas SEO stratēģiju un darbības plānu, lai sasniegtu augstākos meklētājprogrammas rezultātus. Jums ir nepieciešami SEO pakalpojumi, lai cīnītos ar konkurenci un uzvarētu.

SEO optimizētas Mājas lapas izveide

Izstrādājam mājas lapas un interneta veikalus, kuru izstrādes laikā ir ievēroti visi svarīgākie SEO principi, lai Jūsu lapa sasniegtu augstākos rezultātus.

Vairāk par mūsu SEO pakalpojumiem

DigitalBo ir SEO uzņēmums, kas nodrošina uz pētniecību balstītus un mūsdienīgus SEO pakalpojumus. Mēs gan veidojam jaunas mājas lapas un interneta veikalus, gan uzlabojam jau izstrādātus ar daudzu gadu pieredzi, lai uzlabotu klientu rezultātus meklētājprogrammu rezultātos un katru dienu redzam mūsu klientu izaugsmi pateicoties organiskajiem meklējumiem palielinoties to klientu skaitam un pārdošanas apjomiem.

Ilgtermiņa SEO pakalpojumi

Viena no mūsu pamatlietām ko esam iemācījušies ir šo daudzo gadu laikā ir uz mērķi balstīti SEO pakalpojumi. Tas ir kā ilgs ceļojums, kuru nedrīkst sasteigt – no sešiem līdz divpadsmit mēnešiem koncentrētas pūles lai sasniegtu Google, Bing vai Yahoo meklētājprogrammu pirmās pozīcijas. Šāda veida stratēģijas laikā mēs klientiem piedāvājam elastīgus maksājuma grafikus, kur apmaksa tiek veikta pa daļām veicot SEO auditu, izstrādājos SEO stratēģiju, to ieviešot dzīve un tikai redzot sava uzņēmuma mājas lapu meklētājprogrammu pirmajās pozīcijās, tiek veikta lielākā daļa no maksājuma par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem.

Cik būtu nepieciešams ieguldīt SEO optimizācijai?

Kopumā uzņēmumam būtu nepieciešams veltīt savām mārketinga aktivitātēm 5-10% no ieņēmumiem. Ja Jūsu ieņēmumi ir 20 000 Eur/mēnesī un Jūs nolemjat investēt 5% no ieņēmumiem kas ir 1000 Eur.

Mēs iesakām 25% no šīs summas veltīt uz lielajiem klientiem balstītu mārketingu, 25% tradicionālajām mārketinga aktivitātēm un atlikušos 50% digitālajam mārketingam. Attiecīgi šos 50% (500 Eur), kas veltīti digitālā mārketinga aktivitātem iesakām sadalīt sekojoši – 200 Eur apmaksātai digitālajai reklāmai, 150 Eur SEO optimizācijai un SEO plāna izpildei un 150 Eur kvalitatīva satura izveidei mājas lapai un citām digitālā mārketinga aktivitātēm.

Kā izvēlēties pareizo SEO kompāniju?

Kā ar katru profesionālo pakalpojumu kompāniju – juristiem, arhitektiem, grāmatvežiem – izvēloties SEO uzņēmumu, Jums ir jāņem vērā fakts ka no šī uzņēmuma ir nepieciešams sagaidīt disciplinētu pieeju, jo gan Jums būs jāveic savi “mājas darbi”, gan uzņēmumam Jūs jāapmāca un jāsniedz dažādas dažādas ikdienišķas praktiskas zināšanas par SEO. Mēs ieteiktu izvēlēties Jums visvairāk simpatizējošās kompānijas veicot Google meklējumus ar tādiem atslēgvārdiem kā “SEO pakalpojumi”, “SEO optimizācija”, izvēlaties dažas un apjautājaties saviem paziņām un biznesa partneriem vai tiem ir kāda pieredze ar šīm kompānijām.

Lai Jums palīdzētu, jau tuvākajā laikā mēs publicēsim mūsu ieteiktos jautājumus SEO kompānijām, lai Jūs varētu pārliecināties par to profesionalitāti.

Jūsu gala lēmumam par SEO kompāniju ar kuru vēlaties uzsākt sadarbību, vajadzētu būt balstītam uz šīs kompānijas pieredzi, bet kā svarīgāks par šo visu ir Uzticēšanās. Mēs, DigitalBo, ticam, ka godīgums balstās uz uzticību un ar šādu filozofiju mēs dzīvojam katru dienu.

Sazinieties ar mums jau šodien un labprāt atbildēsim uz visiem Jums interesējošajiem jautājumiem.

Vēlaties uzzināt ko varam Jums piedāvāt?