Kas ir Magento?

Kādas iespējas piedāvā Magento interneta veikalu platforma
kas ir magento

Magento ir viena no lielākajām e-komercijas platformām. Pateicoties plašajām iespējām, tā ir izvēlēta par online veikalu bāzi tādiem zīmoliem kā Samsung, Lenovo, Olympus, Gucci, Skype un daudzi citi.

Izmantojot Magento paplašinājumus, veidņu un bloku pielāgojumus, šī platforma var apmierināt jebkura mēroga tiešsaistes veikalu prasības. Saskaņā ar alexa.com analīzi, 2016.gadā Magento ieņem pirmo vietu populārāko interneta veikalu platformu vidū.

Starp vispārējām priekšrocībām varam minēt daudzvalodu funkcionalitāti, mainīgo maksājumu un piegādes metodes, iespēju pārvaldīt vairākus veikalus ar dažāda līmeņa domēniem vienā administrēšanas panelī, kā arī vairāku valūtu pieejamību.

Adminstratīvais panelis ļauj konfigurēt daudzlīmeņu cenas. Galējā cena iepirkumu grozā var ietvert piegādes uzņēmuma noteikto piegādes cenu, kā arī iegūto atlaidi. Ir iespējams piemērot kuponus konkrētiem produktiem vai produktu grupām.

Magento ir iebūvēti efektīvi mārketinga rīki. Administrators var piekļūt pārdošanas pārskatiem, klientu groziem un atsauksmēm. Vietnes administrācijas panelis ļauj noteikt fiksētas nodokļu likmes noteiktām valstīm, pilsētām vai pasta indeksiem. Veikala administrators var izveidot papildus lietotājus, kuri var piekļūt administrācijas panelim ar ierobežotām tiesībām, pārvaldīt saturu, automātiski importēt un eksportēt klientu un produktu datubāzi. Viena no neapšaubāmām priekšrocībām ir dažādu gatavu dizainu un paplašinājumu pieejamība. Ir pieejami dizaini sākot no juvelierizstrādājumu veikaliem, līdz pat auto detaļu veikaliem.

Magento interneta veikala ērtā un saprotamā veidā ir iespējams pierakstīties uz veikala ziņām, paziņojumiem par preču saņemšanu vai atlaidēm. Magento veikalos ir viegli lietojama meklēšanas sistēma. Reģistrētajiem lietotājiem ir iespējams norādīt vairākas piegādes adreses.

Magento platforma ir “milzīga”, tāpēc ļoti ilgs laiks būs nepieciešams, lai uzskaitītu visas tās priekšrocības.

Ja jums ir kādi jautājumi vai vēlaties uzzināt vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar mūsu Magento izstrādes komandu.

Vēlaties uzzināt ko varam Jums piedāvāt?