Kas ir Magento?

Kādas iespējas piedāvā Magento interneta veikalu platforma
kas ir magento

Magento ir e-komercijas platforma (interneta veikala platforma) kas veidota uz atvērtā koda tehnoloģijas, kas nodrošina tiešsaistes tirgotājus ar elastīgu iepirkumu groza sistēmu, kā arī lielisku kontroli pār interneta veikalu izskatu, saturu un funkcionalitāti.

Magento piedāvā ļoti plašus mārketinga, meklētājprogrammu optimizāciju un katalogu pārvaldības instrumentus. Mēs uzskatām, ka Magento ir viena no labākajām, šobrīd pieejamajām, e-komercijas platformām ar dažādām pieejamām versijām sākot no kopienas atbalstītā atvērtā koda sistēmām (Community), līdz pat liela mēroga SaaS balstītām uzņēmumu sistēmām (Enterprise).

Lielākoties uzņēmumi, tajā skaitā arī mēs piedāvājam izmantot kopienas atbalstīto (Community based) Magento interneta veikala platformu. Magento spēja pielāgoties katra uzņēmuma vajadzībām nodrošina visas nepieciešamās funkcijas gan nelieliem interneta veikaliem ar tikai dažiem produktiem, gan veikaliem ar desmitiem tūkstošu produktu un sarežģītu noliktavas, pasūtīšanas, piegādes u.c. sistēmu, kas attiecīgi nodrošina Interneta veikala attīstību nemainot platformas. Magento piedāvā dažādus spraudņus un dizianus, kurus ir salīdzinoši viegli pielāgot katra uzņēmuma vajadzībām. Protams ir daudz aspekti un funkcijas, kurus nepieciešams konfigurēt un papildus programmēt, bet kad interneta veikals ir izveidots, jebkurš lietotājs spēs novērtēt Magento platformas augsto kvalitāti, ātrumu un lietotāja ērtību.

Ir vairāki iemesli, kāpēc Magento veikala izveidei nepieciešams piesaistīt profesionāļus. Šī ir ļoti stabila sistēma, bet tajā pašā brīdī ļoti apjomīga ar dažādiem specifiskiem risinājumiem platformas stabilas darbības nodrošināšanai un integrācijai ar citām sistēmām (apmaksas, piegādes u.c. sistēmas). Pieredzējuši izstrādātāji Jums varēs pielāgot Magento veikalu sepcifiskām Jūsu uzņēmuma prasībām tajā pašā laikā ari ievērojot vienu no svarīgākajiem e-komercijas faktoriem – lapas ātrumu.

Priekšrocības, izmantojot Magento:

  • Viegli uzstādīt un pielāgot dažādu uzņēmumu vajadzībām
  • Atvērtā koda tehnoloģija, kas piedāvā ļoti daudz Magento papildinājumus
  • Efektīva, ātra un uz ieņēmumu/izmaksu kontroli tendēta sistēma
  • Piedāvā iespēju piešķirt dažādas atlaides, veidot akcijas u.c.
  • Nodrošina vairāk nekā 50 maksājumu sistēmu integrāciju

Vēlaties uzzināt ko varam Jums piedāvāt?