Mājas lapu izveide

Ātri un profesionāli
majas-lapas-izveide-laptop

Vai Jūs meklējat mājas lapas izstrādātāju, lai palielinātu Jūsu mājas lapas apmeklētību, kas paredzēta, lai uzlabotu lietotāju pieredzi (UX)?

DigitalBo izstrādā mūsdienīgākās tīmekļa vietnes, kas uzlabos jūsu zīmola atpazīstamību digitālajā vidē. Mūsu pielāgoto web dizaina pakalpojuma ietvaros, Jums izstrādās personalizētus plānus, kuri būs pielāgoti Jūsu individuālajām vajadzībām, Jūsu budžeta ietvaros.

Bieži vien mums jautā, cik izmaksā mājas lapas izveide. Ir daudzi faktori, kas nosaka mājas lapas izstrādes izmaksas un lai kā arī nebūtu, tāpat kā lielākā daļa biznesa mijiedarbība – jūs saņemsiet to, ko esat ar mieru maksāt. Mazā un vidējā biznesa mājas lapa, kuru vēlaties kā sava uzņēmuma reprezentatīvu materiālu digitālajā vidē, jums izmaksās 300 Eur – 500 Eur. Ja vēlaties konkurēt ar tirgus lielākajiem dalībniekiem, izveidot, augstākā līmeņa mājas lapu ar daudz saturu, attēliem, dažādām funkcijām savām un lietotāju ērtībām – šāda lapa Jums izmaksās sākot no 1000 Eur.

Mūsu dizaineri ikdienā strādā ar mūsu mārketinga komandu un SEO konsultantiem, lai nodrošinātu, ka dizains ir ne tikai ideāls jūsu uzņēmuma attēlojums, bet arī efektīvs mārketinga instruments.

Ņemot vērā, ka lielākā daļa profesionālu uzņēmumu izvēlas nepublicēt mājas lapu izstrādes izmaksas tiešsaistē, mēs piedāvājam Jums nosūtīt mums savu pieteikumu un dažu stundu laikā Jūs saņemsiet tieši Jums izveidotu piedāvājumu mājas lapas izveidei, kurš būs viens no izdevīgākajiem Latvijā.

DigitalBo izstrādā interneta vietnes ņemot vērā iespējamos (prognozējamos) konversijas rādītājus. Mēs rūpīgi izvietojam saturu stratēģiskās vietās, lai iegūtu vislielāko ieguvumu. Mēs izmantojam dažādus svarīgus elementus, lai iegūtu vislielāko uzmanību un apvienojam ar uz lietotāju vērstu izkārtojumu, kas veicina konversijas rādītājus.

Mūsu mājas lapas izveides izmaksas ietver dažādas funkcionalitātes, kas nodrošina, lai Jūsu vietnes saturs sasniegtu tā izvirzītos mērķus visefektīvākajā veidā.

Piedāvājam izveidot mājas lapu arī izmantojot pasaules populārākās platformas kā WordPress un Magento.

Mūsu mājas lapas izveides izmaksas, Jums atgriezīs Jūsu izdevumus ar peļņu visīsākajā laikā. Mēs esam pārliecināti, ka Jums patiks Jūsu jaunais mājas lapas dizains, un ja kādu iemeslu dēļ Jums tas nepatiks, Jūs saņemsiet 100% kompensāciju vai arī rezultātu kurš Jūs pilnībā apmierinās.

Vēlaties uzzināt ko varam Jums piedāvāt?